Uygun Fiyatlı İstanbul Yenibosna Araç Kiralama
chrome safari opera firefox edge

Güvenli işlem sağlayabilmeniz için lütfen Internet Explorer dışında bir tarayıcı kullanınız!

Airport AVM

Uygun Fiyatlı İstanbul Yenibosna Araç Kiralama
Yenibosna'da yapılacaklar listesi
Atrium AVM, Hilton AVM, Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy AVM gibi kapalı mekanlarda vakit geçirmenin birçok yolu var. Ayrıca bölgede çok büyük bir akvaryum bulunmaktadır. Yenibosna Aqua Florya alışveriş merkezi ve akvaryumu mutlaka görülmesi gereken yerlerden bazıları. Yenibosna Özlelikl ile çocuklarla geliyorsanız ve vaktiniz varsa Yenibosna Akvaryumu'nda en büyük akvaryum olarak bilinen güçlü bir hindi görmenizi öneririz.

Topkapı Panorama Müzesi ve Mecidiye Camii de yakınlardadır. Kaiser-Willhelm-Brunnen, Marmara Forum ve İstanbul Duvarları da oldukça yakındır. Jenibosna'da çok sayıda çarşı ve alışveriş merkezi var. Yemek, rekreasyon ve konaklama açısından bolca alternatif var.

Yenibosna ulaşım
Jenibosna'ya nasıl gidilir sorusunun cevabı ise şu: İstanbul çok büyük ve kalabalık bir metropol olduğu için Beyoğlu şehrin kalbi sayılsa da bugün birden fazla merkezi noktaya sahip ilginç kompleks bir yapıya sahip. Taksim'den Yenibosna'ya ulaşım trafik dikkate alınmazsa 20 dakika sürüyor. Ancak birçok kişi için önemli olan soru Atatürk Havalimanı ve Jenibosna Havalimanı'na ne kadar uzakta olduğudur. Çünkü Atatürk Havalimanı'nda kiralık araç seçenekleri ile Jenibosna'ya geçiş oldukça yaygın. Atatürk Havalimanı, Jenibosna'ya 6-7 km uzaklıktadır. Araba ile 15 dakika sürer. Ancak bu hat üzerindeki trafik her zaman çok yoğun.

Yenibosna konaklama
İstanbul Yenibosna otelleri için birçok farklı kaynaktan online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca bölgeye giderek Jenibosna'da otel ve misafirhane seçeneklerini de arayabilirsiniz. Yenibosna Metro İstasyonu yakınlarında otel, pansiyon, restoran ve kafeler bulma şansınız yüksektir.

Yenibosna araç kiralama
İstanbul Yenibosna araç kiralama fiyatlarını ekarentacar.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.
01
Görmelik ; Atatürk Arboretumu

Oku
İstanbul'da Saklı Cennet : AĞVA

Oku
Martı Sesleriyle Şenlenen Burgazada Sokakları…

Oku